Hakkımızda/ İstanbul Otomatik Şanzıman Kurumsal Bilgiler

Slider 2
Slider 3
Slider 4
Misyonumuz
İstanbul Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize en uygun fiyata en optimal çözümler üreterek müşteri memnuniyetini hat safada tutmak misyonumuzdur. Gelecekte ise şu andaki müşteri memnuniyetini koruyarak şubeler açmak ve otomatik şanzıman alanın Türkiye Cumhuriyeti lideri olmaktadır.
Ne Yaparız?
İstanbul Otomatik Şanzıman olarak Maslak Oto Saniyi Sitesinde her türlü otomobilinize otomatik şanzıman bakım, onarım, değişim ve de orjinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.
Orjinal Yedek Parça
İstanbul Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimizin istediği doğrultusunda orjinal yedek parça hizmetini en uygun fiyatlara sunuyoruz.
Hizmet Sonrası Destek?
İstanbul Otomobil Şanzıman olarak müşterilerimize yaptığımız hizmetin garantisini veriyoruz ve bu doğrultuda hizmet sonrası destek sunuyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi için bize telefon numaramızdan ulaşıp ustalarımız ile görüşebilirsiniz.
Size Nasıl Ulaşabilirim?
İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz ve bizimle görüşmek istiyorsanız İstanbul Maslak Oto Saniyi Sitesine gelebilirsiniz veya 0532 400 7787 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.
Neden İstanbul Otomatik Şanzımanı tercih etmeliyim?
Çünkü biz yaptığımız bütün işlerde müşteri memnuniyetini ön plana alırız. Bu doğrultuda da yaptığımız işin garantisini veririrz. Ayrıca yaptığım hizmeti detaylıca müşteri ile görüşüp en uygun şekilde problemini çözüme kavuştururuz.

Hakkımızda

2012 de Maslak Atatürk oto sanayi sitesinde kurulan servısımız gunumuz cagının teknolejısınden faydanalarak ve aracın arızalı olan vede bakıma ıhtıyacı olan otomatık sanzımanın en uygun vede hızlı bır bıcımde sız arac sahıblerıne yardımcı olmak,sorunları cozmek ıcın kurulmuşdur.sız degerlı arac sahıplerının araclarını sorunsuz ve garantılı olarak orjınal yedek parca ıle garantısını vererek revızyon bakım işlerinizi kendı aracımız gıbı ilgi alaka ile en kısa zaman zarfı ıcınde yapmaya gayret le dewam edmekdeyız gecmısde ıse cıraklıkdan yetıserek vede okul olarak saygıdeger ustalarımın katkılarıyla cıraklık kalfalık ustalık belgelınırını almış olarak sız degerlı musderılerımıze hizmet vermekdeyiz uygulamalı olarak aldıgımız egıtımle ve sertıfıkalar sayesındede teknolojıyı yakın takıpdeyız.
Copyrights © 2013 - 2016 & Tüm hakkı saklıdır. İstanbul Otomatik Şanzıman A.Ş.