Hakkımızda/ İstanbul Otomatik Şanzıman Kurumsal Bilgiler

Slider 2
Slider 3
Slider 4
Misyonumuz
İstanbul Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize en uygun fiyata en optimal çözümler üreterek müşteri memnuniyetini hat safada tutmak misyonumuzdur. Gelecekte ise şu andaki müşteri memnuniyetini koruyarak şubeler açmak ve otomatik şanzıman alanın Türkiye Cumhuriyeti lideri olmaktadır.
Ne Yaparız?
İstanbul Otomatik Şanzıman olarak Maslak Oto Saniyi Sitesinde her türlü otomobilinize otomatik şanzıman bakım, onarım, değişim ve de orjinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.
Orjinal Yedek Parça
İstanbul Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimizin istediği doğrultusunda orjinal yedek parça hizmetini en uygun fiyatlara sunuyoruz.
Hizmet Sonrası Destek?
İstanbul Otomobil Şanzıman olarak müşterilerimize yaptığımız hizmetin garantisini veriyoruz ve bu doğrultuda hizmet sonrası destek sunuyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi için bize telefon numaramızdan ulaşıp ustalarımız ile görüşebilirsiniz.
Size Nasıl Ulaşabilirim?
İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz ve bizimle görüşmek istiyorsanız İstanbul Maslak Oto Saniyi Sitesine gelebilirsiniz veya 0532 400 7787 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.
Neden İstanbul Otomatik Şanzımanı tercih etmeliyim?
Çünkü biz yaptığımız bütün işlerde müşteri memnuniyetini ön plana alırız. Bu doğrultuda da yaptığımız işin garantisini veririrz. Ayrıca yaptığım hizmeti detaylıca müşteri ile görüşüp en uygun şekilde problemini çözüme kavuştururuz.

İnsan Kaynakları

Şu anda açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. Ancak Otomatik Şanzıman alanında yetenekli iseniz 0532 400 7787 den bize ulaşarak ilk açık pozisyonda değerlendirilmek üzere işe lınabilirsiniz.
Copyrights © 2013 - 2016 & Tüm hakkı saklıdır. İstanbul Otomatik Şanzıman A.Ş.